CENY

Za velmi příznivou cenu dostanete spoustu zábavy! Víkend plný lekcí s mezinárodními lektory, párty v krásných prostorách, s živou hudbou, soutěžemi, vintage obchodem a mnohem víc! K tomu všemu vstup na Velký taneční večer Ondřeje Havelky & jeho Melody Makers v ceně! Před odesláním registračního formuláře si pozorně přečtěte níže uvedené ceny, storno poplatky a podmínky.

S partnerem BEZ partnera
FULL PASS (lekce so + ne, všechny párty) 4.400 Kč 4.800 Kč
 —–  —–  —–
EXTENSION workshop
(3 x 60 min lekce – pátek)
1.800 Kč  1.800 Kč
  —–   —–   —–
 PÁRTY PASS (všechny párty) 2.000 Kč  2.000 Kč
Jednotlivé párty (pá, so Lucerna, so after, ne) X/ X/ 500/ 400 Kč  X/ X/ 500/ 400 Kč
 —– —– —–
Oběd (cena za jeden den) 180 Kč  180 Kč
Tričko 400 Kč  400 Kč

 •  Ceny jsou za 1 osobu
 •  Všechny fee jsou nepřenosné! Pokud musíte svoji účast zrušit postupujte podle instrukcí níže.
 •  POZOR!!! Platby v CZK jsou možné pouze pro účastníky z ČR!  

 •  FULL PASS so + ne hlavní LEKCE , TASTER lekce, všechny PÁRTY včetně Lucerny (pouze na stání!)
  NEZAHRNUJE cenu extension workshopu!

 •  EXTENSION WORKSHOP – 3 x 60′ LEKCE v pátek (15:00 – 18:10). Pouze pro účastníky PSSF festivalu (full nebo párty pass).
  Jazz for all
   s Juanem. Více info v sekci LEKCE

 •  PÁRTY PASS = TASTER lekce + VŠECHNY párty a afterparty, včetně sobotního Velkého tanečního večera v LUCERNĚ. Vstup do Lucerny je ale na stání!
  * JEDNOTLIVÉ PÁRTY POZOR!!! Vstupenky na páteční párty nebude možno zakoupit z důvodu naplnění kapacity.
  Vstupenky na sobotní Velký taneční večer můžete koupit ZDE
  Samostatné vstupy na sobotní afterpárty a nedělní párty bude možno zakoupit u vstupu v omezeném počtu. Tyto vstupy NELZE předem rezervovat

 •  OBĚD = zeleninová polévka a hlavní jídlo (vyberte si hlavní chod v registračním formuláři) + nealko nápoj a kávu/ čaj. Obědy se platí vždy v daný den přímo v restauraci.
 •  TRIČKO – Zašrtněte svou velikost v registačním formuláři. Možnost objednání do konce února! Později nebude možné trička objednat, ale budete si ho moct koupit přímo na místě za 450 Kč. Návrh grafiky trička umístíme zde na webu (NOVINKY).

 • PLATBA ZÁLOHY / STORNO POPLATKY:
  účtujeme NEVRATNOU ZÁLOHU 2.000 Kč splatnou 2 týdny po potvrzení vaší registrace.
  – Tato částka je zároveň STORNO poplatkem, který účtujeme v případě stornování vaší účasti.
  – Abyste ale o své peníze nepřišli, můžete svou registraci v případě storna převést na jinou osobu. Je nutné co nejdříve nahlásit storno emailem. Ve chvíli, kdy za sebe najdete náhradu, dáte nám také vědět jméno, email a telefonní číslo náhradníka/ náhradnice. Náhradník/ náhradnice se musí hlásit do stejného levelu a do role původního účastníka (leader/follower). Výjimečně (v případě výrazného převisu L/F) může být toto pravidlo porušeno. Informujte se emailem na aktuální poměr L/F ve vašem levelu.
  – STORNO 100%
  z ceny oběda a trička. Lze taktéž převést na náhradníka. Změna velikosti (trička) a obědu je možná pouze před jejich objednáním u dodavatele – informujte se o aktuálním stavu emailem.