LEKCE

Každý rok vám přinášíme mezinárodní lektory s vysokou kvalitou výuky a tanečních dovedností. Během tohoto víkendu proběhne 8 lekcí x 60' - Lindy Hop / Balboa. Není možné koupit jednotlivé lekce. Zaregistrujte se na Full Pass, pokud se chcete zúčastnit těchto lekcí. Všechna místa konání lekcí jsou v dochozí vzdálenost od sebe a od místa konání oběda.

PSSF 2019 LEKTOŘI:

Benjamin Cook & Trisha Sewell (UK)
Hasse Mattsson (SWE) & Jenny Thomas (UK)
Juan Villafane  & Mariel Gastiarena (AR)
Peter Loggins (USA) &  Katja Zavrsnik (SLO)
Vincenzo Fesi (IT) & Lana Sedlmayr (UKR)
HLAVNÍ LEKCE

 se konají v sobotu a v neděli a vedou je zahraniční lektoři v angličtině!
Tentokrát si můžete vybrat Lindy Hop nebo Balbou. Nelze se účastnit obojího, protože lekce se konají ve stejné časy.PROSÍME, PŘEČTĚTE SI PODROBNĚ POPIS JEDNOTLIVÝCH LEVELŮ NÍŽE A VYBERTE TEN SPRÁVNÝ PRO VÁS. MĚJTE NA PAMĚTI, ŽE PSSF JE FESTIVAL S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ A LEVEL NEMUSÍ BÝT SHODNÝ S LEVELEM NA VAŠÍ LOKÁLNÍ SCÉNĚ!

POKUD MÁTE JAKÉKOLIV POCHYBNOSTI NEBO DOTAZY, ZEPTEJTE SE SVÝCH LEKTORŮ, NEBO NÁM NAPIŠTE.HLAVNÍ LEKCE / LINDY HOP / LEVELY:

INTERMEDIATE – Navštěvujete lekce Lindy Hop min. 1 rok – cca 40 lekcí. Máte precizní lead/ follow basic kroků, ale můžete ještě dělat chyby ve složitějších figurách. Znáte alespoň tyto kroky/ figury: basic 8 count, swing out, 6 count, inside/ outside turn, Texas Tommy, flying Charleston, tandem Charleston. Měli byste ovládat i některé jazz steps. Pro tuto úroveň NENÍ audition.

* INTERMEDIATE/ADVANCED – Navštěvujete lekce Lindy Hop min. 2 roky – cca 80 lekcí. Účastníte se mezinárodních kempů a workshopů v levelu intermediate/ advance. Nemáte problém s lead/ follow. Znáte různé figury a umíte zaimprovizovat na hudbu. Zatančíte si i na rychlejší tempo. Měli byste znát jazz steps a také některé z těchto chorusů – Shim Sham Shimmy, Tranky Doo. Pro tuto úroveň NENÍ audition.

* ADVANCED  – Navštěvujete lekce Lindy Hop min. 3 roky – cca 120 lekcí. Pravidelně se účastníte mezinárodních kempů a workshopů v levelu advance. Nemáte problém s lead/ follow, improvizací, tancem na velmi rychlé i velmi pomalé tempo.  Měli byste znát jazz steps a také některé z těchto dalších tanečních technik – Balboa, Shag, Charleston, etc. Pro tento level je AUDITION (v sobotu ráno před lekcemi)!


HLAVNÍ LEKCE / BALBOA / LEVELY:

* INTERMEDIATE/ADVANCED – Navštěvujete lekce Balboa min. 2 roky – cca 80 lekcí. Účastníte se mezinárodních kempů a workshopů v levelu intermediate/ advance. Nemáte problém s lead/ follow, ani s rychlým tempem. Tento level je pro tanečníky, kteří chtějí zlepšit své transitions, flow a muzikalitu.

* ADVANCED – Navštěvujete lekce Balboa min. 3 roky – cca 120 lekcí. Pravidelně se účastníte mezinárodních kempů a workshopů v levelu advance. Nemáte problém s lead/ follow, improvizací i tancem na velmi rychlé tempo. Pro tento level je AUDITION (v sobotu ráno před lekcemi)!


Pro ADVANCED levely v Lindy Hopu i Balboe se bude konat AUDITION! A to v sobotu před první lekcí. Doražte včas, mohlo by se jinak stát, že se do požadovaného levelu nedostanete! Více info najdete v info emailu několik dní před konáním festivalu.
Kromě audition mají lektoři možnost navrhnout komukoliv změnu levelu.
EXTENSION WORKSHOP:


“JAZZ FOR ALL” s Juanem Villafane!
Toto je speciální prodloužení festivalu pro vás, kteří chcete pracovat na své solo technice! Jste v levelu I/A a vyšší? Pak právě pro vás je tento workshop – 3 x 60′ LEKCE v pátek od 15:00 do 18:10!
Pro registraci pouze zaškrtněte příslušné políčko v registračním formuláři.ROZVRH & LOKACE:

Podrobný rozvrh lekcí najdete níže.
Detaily lokací najdete v sekci LOKACE.TASTERY:
Popis a rozvrh tasterů najdete v sekci PÁRTY.

 


Prosíme, na lekce se přezouvejte do čisté taneční obuvi. Děkujeme